DJI Mavic 3 Multispectral

Dron DJI Mavic 3 Multispectral jest sprzedawany w dwóch wariantach:

DJI Mavic 3 Multispectral z rocznym ubezpieczeniem DJI Care

21 999 zł

DJI Mavic 3 Multispectral z 2-letnim ubezpieczeniem DJI Care

do drona polecamy akcesoria:

Zestaw baterii do Mavic 3 Enterprise - Battery Kit

3 099 zł

Mata lądowisko do dronów 110cm

115 zł

DJI Mavic 3 Multispectral – Uchwyć więcej danych, pracuj wydajniej

Aby przeprowadzać skuteczne pomiary lotnicze, musisz widzieć to, co niewidzialne. Dlatego Mavic 3 Multispectral oferuje dwie formy widzenia. Łączy kamerę RGB z kamerą multispektralną, aby skanować i analizować wzrost upraw, zapewniając całkowitą przejrzystość. Zarządzanie produkcją rolniczą wymaga precyzji i danych, a Mavic 3M spełnia oba te warunki.

Wysoce zintegrowany system obrazowania

Nowo ulepszony system obrazowania z jedną kamerą 20 MP RGB i czterema multispektralnymi kamerami 5 MP (pasmo zielone, czerwone, krawędź czerwieni i bliskie podczerwieni). Sprawdzi się w takich zastosowaniach jak na przykład precyzyjne pomiary lotnicze, monitorowanie wzrostu upraw i badania zasobów naturalnych.

Sensory multispektralne o rozdzielczości 5 MP

Cztery kamery multispektralne – pasmo zielone, czerwone, krawędź czerwieni i bliska podczerwień.

Czujnik światła słonecznego

Wbudowany czujnik przechwytuje promieniowanie słoneczne i zapisuje je w pliku obrazu, umożliwiając wyrównanie światła podczas rekonstrukcji 2D. W efekcie możesz cieszyć się dokładniejszymi wynikami NDVI, a także większą precyzją i spójnością danych pozyskiwanych na przestrzeni czasu. 

Dokładne zdjęcia, które oddają każdy piksel

Mavic 3M został wyposażony w moduł RTK, który zapewnia pozycjonowanie z dokładnością do centymetra. System kontroli lotu, kamera i moduł RTK synchronizują się w ciągu mikrosekund, aby precyzyjnie określać położenie centrum obrazowania każdej kamery. Dzięki temu Mavic 3M może przeprowadzać dokładne pomiary lotnicze bez użycia naziemnych punktów kontrolnych.

 Akumulatory zoptymalizowane pod kątem wydajności

Czas lotu do 43 minut pozwala na objęcie większej ilości terenu podczas każdej misji, co pozwala na pokrycie do 200 hektarów.

Wygodne ładowanie

Szybkie ładowanie akumulatorów za pomocą ładowarki HUB 100W lub bezpośrednie ładowanie drona za pomocą szybkiego ładowania 88W.

Stabilny sygnał, płynna transmisja obrazu

System O3 integruje dwa sygnały nadawcze i cztery sygnały odbiorcze, dzięki czemu może zapewnić zasięg transmisji do 8 km.

Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód [1], pomiary typu terrain-follow

Dron został wyposażony w szereg czujników wizyjnych, które wyróżniają się szerokim polem widzenia, precyzyjnie wykrywają przeszkody we wszystkich kierunkach i umożliwiają ich płynne omijanie. Co więcej, Mavic 3M pozwala z łatwością wykonywać pomiary typu terrain-follow na obszarach o dużym nachyleniu.

Mapowanie sadów

Mavic 3M umożliwia przeprowadzanie pomiarów lotniczych typu terrain-follow w sadach – nawet na pochyłych terenach. Możesz też stosować go w połączeniu z DJI Terra lub DJI SmartFarm Platform [6], aby rekonstruować mapy o wysokiej rozdzielczości i korzystać z możliwości automatycznej identyfikacji drzew, odróżniania drzew od innych obiektów, a także generowania trójwymiarowych tras operacyjnych dla dronów rolniczych. Wszystko to przekłada się na większe bezpieczeństwo i wydajność pracy.

Planowanie zmiennego dawkowania nawozów i środków ochrony roślin

Nawożenie ryżu, regulacja wzrostu bawełny czy opryskiwanie ziemniaków nawozami dolistnymi – w każdym z tych przypadków DJI Mavic 3M pozwoli Ci uzyskać wielospektralne obrazy upraw. Następnie możesz użyć DJI Terra lub DJI SmartFarm Platform [6] do przygotowania map NDVI i innych indeksów roślinności, wychwytując różnice w potencjale upraw i generując mapy zaleceń, które umożliwią dronom rolniczym zmienne dawkowanie wybranych środków. Wszystko to pozwoli użytkownikom zmniejszyć koszty, zwiększyć plony i chronić środowisko.

Inteligentny zwiad terenowy

Mavic 3M może przeprowadzać automatyczne zwiady terenowe i przesyłać obrazy z obserwacji pola do DJI SmartFarm Platform [6] w czasie rzeczywistym przez sieć 4G. Umożliwia szybkie wykrywanie nieprawidłowości takich jak braki wschodów, zagęszczenie chwastów czy wyleganie upraw. Pozwala także przeprowadzać inteligentne analizy, na przykład identyfikację siewek bawełny i testowanie produkcji ryżu. Dron wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby w czasie rzeczywistym udostępniać informacje o wzroście upraw, ułatwiać kierowanie działaniami agronomicznymi i umożliwiać bezproblemowe zarządzanie nawet 70 hektarami ziemi przez jedną osobę.

Monitoring środowiska i zasobów naturalnych

Mavic 3M znajdzie zastosowanie również w badaniach środowiska i zasobów naturalnych, na przykład podczas monitorowania wzbogacania wody lub sprawdzania rozmieszczenia lasów, kontroli miejskich terenów zielonych i nie tylko.

Przypisy:

1. NIE NALEŻY latać w trudnych warunkach pogodowych takich jak silny wiatr (prędkość wiatru 12 m/s lub więcej), śnieg, deszcz lub burza. NIE NALEŻY latać w obszarach położonych na wysokości 6000 metrów lub wyżej nad poziomem morza. NIE NALEŻY latać dronem w środowisku, w którym temperatura wynosi poniżej -10°C (14°F) lub powyżej 40°C (104°F). NIE NALEŻY startować z ruchomych obiektów takich jak samochody i statki. NIE NALEŻY latać w pobliżu powierzchni odbijających światło takich jak woda lub śnieg. W przeciwnym razie wizyjny system pozycjonowania może nie działać prawidłowo. Gdy sygnał GNSS jest słaby, lataj dronem w środowiskach o dobrym oświetleniu i widoczności. System wizyjny może nie działać prawidłowo w warunkach słabego oświetlenia. Należy pamiętać o bezpieczeństwie lotu podczas latania w pobliżu źródeł zakłóceń elektromagnetycznych. Powszechne źródła zakłóceń elektromagnetycznych to linie energetyczne wysokiego napięcia, stacje przesyłowe wysokiego napięcia, stacje radarowe, stacje bazowe telefonii komórkowej, wieże nadawcze, hotspoty Wi-Fi, routery i urządzenia Bluetooth.
2. W wypadku standardu CE zasięg transmisji wynosi do 8 km. Zasięg transmisji do 15 km może być osiągnięty zgodnie ze standardem FCC tylko w przypadku pomiaru w środowisku zewnętrznym bez zakłóceń. Standard SRRC jest przyjęty w Chinach kontynentalnych, a najdalszy zasięg transmisji w jego wypadku wynosi 8 km. Powyższe dane to najdalsze odległości komunikacyjne dla lotów w jedną stronę, bez powrotu, w ramach każdego standardu. Podczas lotu należy zwracać uwagę na komunikaty wyświetlane w aplikacji DJI Pilot 2.
3. Szczegółowe warunki testu: w słonecznym otoczeniu bez wiatru ortofotomapę uzyskuje się przy prędkości lotu 15 m/s, wysokości lotu 217 m, odległości próbki gruntu (GSD) 5,73 cm dla widzialnego i 10 cm dla multispektralnego, współczynniku nakładania przód-tył 70% i współczynniku nakładania bocznego 60%.
4. Zmierzono podczas lotu DJI Mavic 3M ze stałą prędkością 36 km/h, na poziomie morza, w bezwietrznym otoczeniu, aż do momentu, gdy poziom naładowania akumulatora spadł do 0%. Podane informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Podczas lotu zawsze należy zwracać uwagę na komunikaty RTH w aplikacji DJI Pilot 2.
5. Akcesoria opcjonalne. Ta usługa nie jest dostępna w niektórych państwach. Aby uzyskać więcej szczegółów, skontaktuj się ze swoim lokalnym dystrybutorem. Nie instaluj modułu DJI Cellular, gdy używasz kamery multispektralnej do przechwytywania danych, aby uniknąć zablokowania czujnika intensywności.
6. Platforma DJI Smart Agricultural Platform otrzyma wsparcie w drugim kwartale 2023 roku. Ta usługa nie jest dostępna w niektórych państwach. Aby uzyskać więcej szczegółów, skontaktuj się ze swoim lokalnym dystrybutorem.

W zestawie Mavic 3 Multispectral:

 • DJI Mavic 3 Multispectral
 • Moduł RTK
 • DJI Care Enterprise Basic na 1 rok lub 2 lata (aktywacja automatyczna przy pierwszym uruchomieniu)
 • DJI SmartFarm Platform na 1 rok
 • Oprogramowanie DJI Terra Electricity na 3 miesiące
 • Inteligentny akumulator DJI Mavic 3 x1
 • Aparatura sterująca DJI RC Pro Enterprise (DJI Pilot 2)
 • Ładowarka sieciowa USB-C
 • 2x kabel USB-C
 • Kabel zasilania
 • Osłona kamery
 • Para zapasowych śmigieł x3
 • Klucz imbusowy
 • Karta pamięci 64GB
 • Walizka transportowa

W zestawie Battery Kit:

 • Inteligentny akumulator DJI Mavic 3 x3
 • Hub do ładowania kolejno 3-ech akumulatorów
 • Kabel USB-C – USB-C

Specyfikacja

DRON
Masa netto (ze śmigłami i modułem RTK) [1]951 g
Maksymalna masa startowa1050 g
WymiaryPo złożeniu (bez śmigieł): 223×96.3×122.2 mm (długość × szerokość × wysokość)
Rozłożone (bez śmigieł): 347.5×283×139.6 mm (długość × szerokość × wysokość)
Przekątna380.1 mm
Maksymalna prędkość wznoszenia6 m/s (Normal Mode)
8 m/s (Sport Mode)
Maksymalna prędkość opadania6 m/s (Tryb S)
6 m/s (Tryb N)
Maks. prędkość lotu (bez wiatru)15 m/s (Tryb N)
Do przodu: 21 m/s, Na boki: 20 m/s, Do tyłu: 19 m/s (Tryb S)[2]
Maks. odporność na prędkość wiatru12 m/s[3]
Maksymalna wysokość startu nad poziomem morza6000 m (bez obciążania użytkowego)
Maks. czas lotu (bez wiatru)do 43 min[4]
Maks. czas zawisu (bez wiatru)do 38 min
Maksymalna odległość lotudo 8 km (CE)[4]
Maksymalny kąt nachylenia30° (Tryb N)
35° (Tryb S)
Maksymalna prędkość kątowa200°/s
GNSSGPS + Galileo + BeiDou + GLONASS (GLONASS jest obsługiwany tylko, gdy włączony jest moduł RTK)
Dokładność zawisuW pionie: ±0,1 m (z systemem wizyjnym); ±0,5 m (z GNSS); ±0,1 m (z RTK)
W poziomie: ±0,3 m (z systemem wizyjnym); ±0,5 m (z systemem pozycjonowania o wysokiej precyzji); ±0,1 m (z RTK)
Zakres temperatury pracy-10° to 40° C
Pamięć wewnętrznaBrak
Model silnika2008
Model śmigieł9453F – Enterprise
Czujnik światłaWbudowany w drona
KAMERA RGB
Sensor4/3 CMOS,
Efektywna liczba pikseli: 20 MP
ObiektywFOV: 84°
Równoważna ogniskowa: 24 mm
Przysłona: f/2.8 to f/11
Ostrość: 1 m do ∞
Zakres ISO100-6400
Szybkość migawkiMigawka elektroniczna: 8-1/8000 s
Migawka mechaniczna: 8-1/2000 s
Maksymalny rozmiar obrazu5280×3956
Tryby fotografowaniaPojedyncze ujęcie: 20 MP
Timelapse: 20 MP
JPEG: 0,7/1/2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
JPEG + RAW: 3/5/7/10/15/20/30/60 s
Panorama: 20 MP (materiał oryginalny)
Rozdzielczość wideoH.264
4K: 3840×2160@30fps
FHD: 1920×1080@30fps
Bitrate4K: 130 Mbps
FHD: 70 Mbps
Obsługiwane formaty plikówexFAT
Format zdjęćJPEG/DNG (RAW)
Format wideoMP4 (MPEG-4 AVC/H.264)
KAMERA MULTISPEKTRALNA
Sensor1/2.8-inch CMOS,
Efektywne piksele: 5 MP
ObiektywFOV: 73,91° (61,2° x 48,10°)
Ekwiwalentna ogniskowa: 25 mm
Przysłona: f/2,0
Ostrość: Stała ostrość
Pasmo kamery multispektralnejGreen (G): 560 ± 16 nm;
Red (R): 650 ± 16 nm;
Red Edge (RE): 730 ± 16 nm;
Bliska podczerwień (NIR): 860 ± 26 nm;
Zakres wzmocnienia1x – 32x
Czas otwarcia migawkiMigawka elektroniczna: 1/30~1/12800 s
Maksymalny rozmiar obrazu2592×1944
Format obrazuTIFF
Format wideoMP4 (MPEG-4 AVC/H.264)
Rozdzielczość wideoH.264
4K: 3840×2160@30fps
FHD: 1920×1080@30fps
Tryb fotografowaniaPojedyncze ujęcie: 5 MP
Timelapse: 5 MP
TIFF: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
Rozdzielczość wideoH.264
FHD: 1920 x 1080@30fps
Treść wideo: NDVI/GNDVI/NDRE
Maksymalna szybkość transmisji wideoStrumień: 60 Mbps
GIMBAL
Typ3-osiowy gimbal mechaniczny (tilt, roll pan)
Zakres pracy mechanicznejTilt: -90° do 35°
Pan: Niekontrolowany
Maksymalna prędkość sterowania (oś tilt)100°/s
Zakres wibracji kątowych±0.007°
CZUJNIKI WYKRYWANIA PRZESZKÓD
TypWielokierunkowy system wizyjny typu binokular, uzupełniony o czujnik podczerwieni w dolnej części drona.
PrzednieZakres pomiaru: 0.5-20 m
Zakres detekcji: 0.5-200 m
Efektywna prędkość wykrywania: Prędkość lotu ≤15 m/s
FOV: Poziomo 90°, Pionowo 103°
TylneZakres pomiaru: 0.5-16 m
Efektywna prędkość wykrywania: Prędkość lotu ≤12 m/s
FOV: Poziomo 90°, Pionowo 103°
BoczneZakres pomiaru: 0.5-25 m
Efektywna prędkość wykrywania: Prędkość lotu ≤15 m/s
FOV: Poziomo 90°, Pionowo 85°
GórneZakres pomiaru: 0.2-10 m
Efektywna prędkość wykrywania: Prędkość lotu ≤6 m/s
FOV: Przód i tył 100°, lewo i prawo 90°
DolneZakres pomiaru: 0.3-18 m
Efektywna prędkość wykrywania: Prędkość lotu ≤6 m/s
FOV: przód i tył 130°, lewo i prawo 160°
Środowisko pracyPrzód, tył, lewo, prawo, góra: Powierzchnie z wyraźnymi wzorami i odpowiednim oświetleniem (> 15 luksów, środowiska z normalnym oświetleniem fluorescencyjnym w pomieszczeniach)
Poniżej: Powierzchnie z rozproszonym materiałem odbijającym i współczynnikiem odbicia >20% (takie jak ściany, drzewa, ludzie itp.);
Odpowiednie oświetlenie (>15 luksów, środowiska z normalnym narażeniem na światło fluorescencyjne w pomieszczeniach)
TRANSMISJA WIDEO
System transmisji wideoDJI O3 Enterprise
Jakość podglądu na żywoPodgląd z aparatury zdalnego sterowania: 1080p/30fps
Częstotliwość pracy [7]2.400-2.4835 GHz
5.725-5.850 GHz
Maksymalna odległość transmisji (bez przeszkód, bez zakłóceń) [7]CE: 8 km
Maksymalna odległość transmisji (z przeszkodami) [8]Silne zakłócenia (gęsta zabudowa, osiedla mieszkaniowe itp.): 1,5-3 km (FCC/CE/SRRC/MIC)
Średnie zakłócenia (tereny podmiejskie, parki miejskie itp.): 3-6 km (CE/SRRC/MIC)
Niskie zakłócenia (otwarte przestrzenie, odległe obszary, itp.): 6-8 km (CE/SRRC/MIC)
Maksymalna prędkość pobierania15 MB/s (z DJI RC Pro Enterprise)
Opóźnienia (w zależności od warunków otoczenia i urządzenia mobilnego)Około 200 ms
Anteny4 anteny, 2 nadawcze i 4 odbiorcze
Moc nadajnika (EIRP)2.4 GHz: <20 dBm (CE/SRRC/MIC)
5.8 GHz: <30 dBm (SRRC), <14 dBm (CE)
InneObsługuje moduł DJI Cellurar
APARATURA STERUJĄCA DJI RC PRO ENTERPRISE
System transmisji wideoDJI O3 Enterprise
Maksymalna odległość transmisji (bez przeszkód, bez zakłóceń) [8]CE/SRRC/MIC: 8 km
Częstotliwość pracy transmisji wideo [7]2.400-2.4835 GHz
5.725-5.850 GHz
Anteny4 anteny, 2 nadawcze i 4 odbiorcze
Moc nadajnika transmisji wideo (EIRP)2.4 GHz: <20 dBm (CE/SRRC/MIC)
5.8 GHz: <14 dBm (CE), <23 dBm (SRRC)
Protokół Wi-Fi802.11 a/b/g/n/ac/ax
Obsługa 2×2 MIMO Wi-Fi
Częstotliwość pracy Wi-Fi [6]2.400-2.4835 GHz
5.150-5.250 GHz
5.725-5.850 GHz
Moc nadajnika Wi-Fi (EIRP)2.4 GHz: <20 dBm (CE/SRRC/MIC)
5.1 GHz: <23 dBm (CE/SRRC/MIC)
5.8 GHz: <14 dBm (CE)
Protokół BluetoothBluetooth 5.1
Moc nadajnika Bluetooth (EIRP)< 10 dBm
Rozdzielczość ekranu1920×1080
Rozmiar ekranu5.5 cala
Ilość klatek na sekundę (FPS)60 fps
Jasność1000 nitów
Sterowanie za pomocą ekranu dotykowego10-punktowy multi-touch
Wbudowany akumulatorLi-ion (5000 mAh @ 7.2 V)
Sposób ładowaniaZalecane ładowanie za pomocą dołączonego DJI USB-C Power Adapter (100W) lub ładowarki USB o napięciu 12 V lub 15 V
Moc znamionowa12 W
PamięćPamięć wewnętrzna (ROM): 64 GB
Obsługa karty microSD w celu zwiększenia pojemności.
Czas ładowaniaOkoło 1 godziny 30 minut (z dołączonym DJI USB-C Power Adapter (100W) ładującym tylko aparaturę zdalnego sterowania lub ładowarką USB o napięciu 15 V)
Około 2 godzin (z ładowarką USB o napięciu 12 V)
Około 2 godziny 50 minut (z dołączonym DJI USB-C Power Adapter (100W) ładującym jednocześnie drona i aparaturę)
Czas pracyokoło 3 godziny
Port wyjścia wideoMini-HDMI port
Zakres temperatury pracy10° do 40° C
Temperatura przechowywania-30° do 60° C (w ciągu jednego miesiąca)
-30° do 45° C (od jednego do trzech miesięcy)
-30° do 35° C (trzy do sześciu miesięcy)
-30° do 25° C (ponad sześć miesięcy)
Temperatura ładowania5° do 40° C
Kompatybilne drony DJI [10]DJI Mavic 3E
DJI Mavic 3T
DJI Mavic 3M
GNSSGPS+Galileo+GLONASS
WymiaryAnteny złożone i drążki aparatury niezamontowane:
183,27×137,41×47,6 mm (dł.×szer.×wys.)
Anteny rozłożone i zamontowane drążki aparatury:
183,27×203,35×59,84 mm (dł.×szer.×wys.)
Masaokoło 680 g
ModelRM510B
PRZECHOWYWANIE DANYCH
Obsługiwane karty pamięciDron:
Wymagana jest karta U3/Class10/V30 lub wyższa. Listę zalecanych kart microSD znajduje się poniżej.
Rekomendowane karty microSDAparatura sterująca:
SanDisk Extreme PRO 64GB V30 A2 microSDXC
SanDisk High Endurance 64GB V30 microSDXC
SanDisk Extreme 128GB V30 A2 microSDXC
SanDisk Extreme 256GB V30 A2 microSDXC
SanDisk Extreme 512GB V30 A2 microSDXC
Lexar 667x 64GB V30 A2 microSDXC
Lexar High-Endurance 64GB V30 microSDXC
Lexar High-Endurance 128GB V30 microSDXC
Lexar 667x 256GB V30 A2 microSDXC
Lexar 512GB V30 A2 microSDXC
Samsung EVO Plus 64GB V30 microSDXC
Samsung EVO Plus 128GB V30 microSDXC
Samsung EVO Plus 256GB V30 microSDXC
Samsung EVO Plus 512GB V30 microSDXC
Kingston Canvas Go! Plus 128GB V30 A2 microSDXC
Kingston Canvas React Plus 128GB V90 A1 microSDXC
Dron:
SanDisk Extreme 32GB V30 A1 microSDHC
SanDisk Extreme PRO 32GB V30 A1 microSDHC
SanDisk Extreme 512GB V30 A2 microSDXC
Lexar 1066x 64GB V30 A2 microSDXC
Kingston Canvas Go! Plus 64GB V30 A2 microSDXC
Kingston Canvas React Plus 64GB V90 A1 microSDXC
Kingston Canvas Go! Plus 128GB V30 A2 microSDXC
Kingston Canvas React Plus 128GB V90 A1 microSDXC
Kingston Canvas React Plus 256GB V90 A2 microSDXC
Samsung PRO Plus 256GB V30 A2 microSDXC
AKUMULATOR DRONA
Pojemność5000 mAh
Napięcie standardowe15.4 V
Maksymalne napięcie ładowania17.6 V
Typ ogniwaLiPo 4S
Skład chemicznyLiCoO2
Energia77 Wh
Masa335.5 g
Temperatura ładowania5° do 40° C
ŁADOWARKA
Wejście100-240 V (zasilanie AC), 50-60 Hz, 2,5 A
Moc wyjściowa100 W
WyjścieMaksymalnie 100 W (łącznie)
Gdy używane są oba porty, maksymalna moc wyjściowa każdego interfejsu wynosi 82 W, a ładowarka dynamicznie przydzieli moc wyjściową dwóch portów w zależności od mocy obciążenia.
HUB ŁADOWANIA
WejścieUSB-C: 5-20 V, 5.0 A
WyjściePort akumulatora: 12-17,6 V, 8,0 A
Moc znamionowa100 W
Sposób ładowaniaTrzy akumulatory ładowane pojedynczo
Zakres temperatury ładowania5° do 40° C
Opcjonalny MODUŁ RTK 
Wymiary50,2×40,2×66,2 mm (dł.×szer.×wys.)
Masa24±2 g
InterfejsUSB-C
Mocokoło 1.2 W
Dokładność pozycjonowania RTKRTK Fix:
Poziomo: 1 cm + 1 ppm; Pionowo: 1,5 cm + 1 ppm
Moduł RTK
Wymiary50.2 × 40.2 × 66.2 mm
Masa24±2 g
InterfejsUSB-C
Moc znamionowaokoło 1.2 W
Dokładność pozycjonowaniaRTK Fix:
Poziomo: 1 cm + 1 ppm; Pionowo: 1.5 cm + 1 ppm

PRZYPISY


1. Standardowa waga samolotu (wraz z baterią, śmigłami i kartą microSD). Rzeczywista waga produktu może się różnić ze względu na różnice w materiałach partii i czynnikach zewnętrznych. Należy używać wyłącznie w celach referencyjnych.
2. Maksymalna prędkość w UE nie może przekroczyć 19 m/s.
3. Maks. opór wiatru podczas startu i lądowania.
4. Dane zmierzone przy użyciu DJI Mavic 3M w bezwietrznym środowisku podczas lotu na poziomie morza ze stałą prędkością 36 km/h aż do momentu, gdy pozostało 0% mocy. Tylko dla celów referencyjnych. Proszę zwrócić uwagę na podpowiedzi Return to Home w aplikacji DJI Pilot 2 podczas lotu.
5. Dane zmierzone przy użyciu DJI Mavic 3M w bezwietrznym środowisku unosząc się nad poziomem morza aż do momentu, gdy pozostało 0% mocy. Tylko dla celów referencyjnych. Proszę zwrócić uwagę na monity Return to Home w aplikacji DJI Pilot 2 podczas lotu.
6. Dane zmierzone przy użyciu DJI Mavic 3M w bezwietrznym środowisku podczas lotu nad poziomem morza z prędkością 57,6 km/h do momentu, gdy pozostało 0% mocy. Tylko dla celów referencyjnych. Proszę zwrócić uwagę na monity Return to Home w aplikacji DJI Pilot 2 podczas lotu.
7. W niektórych krajach, częstotliwości 5.1/5.8GHz są zabronione, lub częstotliwość 5.1GHz jest dozwolona tylko do użytku w pomieszczeniach. Przed użyciem należy zapoznać się z lokalnymi przepisami i regulacjami.
8. Dane zmierzone lecąc w niezakłóconym środowisku zewnętrznym wolnym od zakłóceń. Pokazuje najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę, bez powrotu do domu, w każdym standardzie. Proszę zwrócić uwagę na podpowiedzi Return to Home w aplikacji DJI Pilot 2 podczas lotu.
9. Dane zmierzone w niezakłóconym środowisku z typowymi zakłóceniami w ramach różnych standardów. Rzeczywisty dystans lotu może się różnić i ma charakter wyłącznie referencyjny.
10. DJI RC Plus będzie obsługiwał więcej dronów DJI w przyszłości.

Zapytaj o cenę