Termowizja

Inspekcje instalacji fotowoltaicznych

Realizujemy profesjonalne usługi inspekcji instalacji fotowoltaicznych z użyciem dronów z kamerą termowizyjną.

Nasze inspekcje pozwalają na wykorzystanie 100% możliwości instalacji, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie dochodu inwestora i skraca czas zwrotu z inwestycji.

Zatem nasze usługi praktycznie spłacają się same!

Cena zależy od wielkości farmy fotowoltaicznej i lokalizacji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, otrzymają Państwo spersonalizowaną ofertę.

szczegóły:

  • Dokonujemy odbioru nowych instalacji fotowoltaicznych

  • Wskazujemy niedziałające moduły

  • Analizujemy produkcję i wydajność systemu

  • Generujemy raport podsumowujący aktualne straty na produkcji, wskazujący miejsce i rodzaj usterek w instalacji i stopień uszkodzenia instalacji

Dlaczego wykonujemy inspekcje?

Większość NOWYCH instalacji fotowoltaicznych na które przyjeżdżamy ma usterki, które od samego początku ograniczają wydajność całej farmy.

Dzięki naszym odbiorom inwestorzy mają pewność że ich farma pracuje na 100% swoich możliwości i już od pierwszego dnia przynosi zyski.

Kolejnych inspekcji dokonujemy każdego roku, i każdego roku pojawiają się nowe usterki do naprawy. Czasem jest to załączona dioda bocznikująca a czasem niedziałający sznur. Niekiedy w miejscach położonych blisko upraw rolnych, moduły trzeba po prostu umyć aby przywrócić im pełną wydajność.

Mamy zatem wielką satysfakcję z prowadzenia naszych usług, ponieważ widzimy z naszych raportów że nasze usługi przynoszą właścicielom farm zyski ze zwiększonej wydajności energetycznej modułów, przynajmniej 3-krotnie wyższe niż koszt naszej pracy.

Zapytaj o cenę